ZNOVU ZÁMKOVÁ DLAŽBA

Porušenia zákonov, štátny stavebný dohľad
Dnes som sa zhrozil, keď som videl ulicu na Tatranskej. Hneď som si urobil video a pár fotiek z najnovšej ulice v obci. Cesta sa rozchádza v strede aj po okrajoch. Medzery sú pár centimetrov. Urobte si názor, či sa náhodou niekde nestala chyba. Aj táto cesta bola urobená komplexne?
Už to nepíšem priamo starostovi, lebo keď som upozornil na problémy posledne, tak neodpísal. Pošlem mu odkaz.

3 thoughts on “ZNOVU ZÁMKOVÁ DLAŽBA

  1. Neda mi aby som to neokomentoval. Neviem co na to povie teraz p. starosta, ale mne povedal ked som ho pri vystavbe telefonicky upozornoval na niektore problemy, ze on tam chodi pravidelne skoro kazdy den a vsetko je v poriadku. Budem mozno spekulovat, ale jeho odpoved po mojej skusenosti asi bude, ze tam bol stavebny dozor a ten je zodpovedny. To je mozno pravda, ale dozor bol obcou kralovsky zaplateny a realizacna firma mala dokonca zaplatenu komplet vysutazenu cenu a cuduj sa svet este si vyfakturovali aj prace naviac a tak isto ich mali okamzite obcou uhradene, co si moze kazdy obcan pozriet v uhradenych fakturach na webovej stranke obce.Tak drzim palce aby sa v ramci reklamacnej doby podarilo nieco vyrokovat, a aby danovy poplatnici obce netahali za kratsi koniec. To v akom stave je cesta musi mat aj dovod, a ze by ten dovod bol, ze tam stavitelia nedali co tam mali dat?

  2. Neskutočné…Ťažko hľadať slová… Aj keď tie nájsť zrejme opäť nebude problémom pre starostu ako v prípade dier v dlažbe nad ihriskom pod Brehom. Jednoznačná a jasná obhajoba priateľskej firmy a hodenie viny na občana, ktorý vyrezal kríky. Firma je asi viac ako občan. Možno teda aj tento krát nejaký zákerný občan „vyrezal“ trávu, či kvietky blízko dlažby…:)

    A tak v spojitosti s tým, ako každý deň počúvame predvečerom „dôležité“ správy v obecnom rozhlase, snáď by bolo vhodné aj niečo v zmysle: „Vážení spoluobčania, prajem Vám príjemný podvečer. Vypočujte si správy miestneho rozhlasu: Vyhýbajte sa novým uliciam z dlažby, lebo sú na nich Vašou vinou diery. Nepozerajte sa do lokality pod Brehom, lebo čierne stavby tam rastú vinou aktívnych poslancov, ktorí chcú riešiť Rómsku otázku. Neotravujte obec s rekonštrukciou školy, veď pre koho by sa mala robiť, pre Rómov? Netlačte na „starostovi naklonených poslancov“, aby chodili na zasadnutia Obecného zastupiteľstva, už im bolo povedané čo majú robiť. Koniec vysielania i akejkoľvek službe ľuďom…“

  3. Toto bude určite sabotáž. Alebo niekde inžinieri urobili chybu? Len jedným som si istý, zase bude na vine ktokoľvek. Podľa aktuálnej potreby

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud