Zmena vždy prináša nový pohľad.

Vážení občania Pribyliny,

Veľmi nám záleží na našej obci,  budúcnosť našej obce nám určite nie je ľahostajná. Každá zmena prináša nové veci, nový pohľad, nový názor, nových ľudí a to presne potrebuje naša obec. Pribylina potrebuje generačnú zmenu – mladých ľudí, ktorí sa pozerajú na správu obce úplne inými očami. Chceme zodpovedne pristupovať k našej práci a pozitívne ovplyvňovať správu našej obce a hlavne zmeniť veci k lepšiemu.

Sme ochotní sústrediť na riešenie najväčších problémov našej obce:

Spojíme všetky sily na to, aby ľudia alebo celé rodiny mohli v Pribyline zostať, aby sme už nestrácali mladé rodiny, ale naopak, aby sme získali nových ľudí!

Veľmi dôležité pre naplnenie tohto je cieľa je aj realizácia návrhov, ktoré sme už priniesli v oblasti rómskej problematiky spolu s pomocou, ktorú už dlhodobo núka štát aj Európska únia.

Zdravé a ekonomické hospodárenie a s tým súvisiace rozumné investovanie. Chceme využívať ľudské zdroje nachádzajúce sa v obci v maximálnej miere.

Sme a budeme stále v bezprostrednom kontakte s Vami, pre objektívne poznanie Vašich problémov.

Aj mimo poslaneckej práce už dlhšie prinášame návrhy a sme  aktívni v našom okolí. Staráme o rozvoj kultúry, športu v našej Pribyline.

 

Ďakujeme za pomoc a za ochotu spoločne meniť veci k lepšiemu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud