Napíšte nám mail na pribylina@pribylinaobcanom.sk alebo nás kontaktujte odtiaľto:3 thoughts on “Kontakt

 1. Život v Pribyline.
  Na úvod môjho príspevku by som chcel napísať,že sme sa prisťahovali do dediny v roku 2014.Splnili sme si kúpou domu sen a sme moc spokojní s pokojným a pohodovým životom. Máme super susedov a stretávame v obci mnoho príjemných ľudí.
  Chcem sa však s Vami podeliť o jednu nepríjemnú skúsenosť. V lete sme začali mať veľké problémy s elektrikou v dome. Začali sme pátrať po príčine, až sme došli k tomu, že máme poškodený kábel na prípojke. A tu začal problém. Po zistení, že kábel bol poškodený pri rekonštrukcii chodníka na Tatranskej ulici, ktorá prebehla pred naším prisťahovaním, som kontaktoval p. starostu, aby som ho informoval o poškodení. V podstate som ho v prvopočiatku chcel iba upozorniť, nakoľko práve prebiehala rekonštrukcia Tatranskej cesty a cesty Na plave,aby nedošlo k podobným problémom a chcel som, aby bol lepší dohľad nad práve prebiehajúcimi prácami, aby sa ochránil majetok obyvateľov v uvedenej lokalite.
  Zo strany starostu obce som sa dočkal reakcie ktorá mi doslova vyrazila dych.
  Nechcem svojím príspevkom nikoho ovplyvňovať, tak som sa rozhodol, keďže nemám čo tajiť,že zverejním celú komunikáciu s p. starostom v prílohe príspevku, aby si každý, kto si to prečíta, urobil vlastný názor, pretože odpoveď p. starostu zo dňa 5.12.2017, ktorá je tiež v prílohe, je pre mňa šokujúca, a výzva na súdny spor nemá podľa mňa s normálnou komunikáciou nič spoločné.
  Na záver chcem dodať, že sa teším na ďalšie roky života v tak krásnej obci, a dúfam,že Pribylina sa v budúcnosti dočká starostu, ktorý nebude obhajovať záujmy cudzích firiem, tvrdohlavo si myslieť že len on má pravdu,ale bude starostom pre všetkých obyvateľov, a hlavne dokáže počúvať aj názor niekoho iného.
  Tak nám držím palce, a prajem pokojné sviatky a všetko dobré aj v roku 2018.

 2. Dobrý deň
  pozrel som si práve “občana za dverami” a ak Vám to pomôže, všimol som si tam na vyjadreniach Lipu dva nezmysly -že tvrdil, že podľa zoznamu produkcie potom posielajú tantiemy či ako sa to volá jednotlivým “použitým” interpretom, takže vôbec nie je jedno, či pustíte jednu alebo viac pesničiek, ako to tvrdil neskôr a už vôbec nemôže nejakého interpreta zaujímať, koľko sa tam konzumovalo -on by mal dostávať za každé “použitie” jeho pesničky rovnakú cenu! Takže podľa mňa sa chce na tom niekto zo Sozy priživiť!
  S pozdravom
  Peter Šoltés

  1. Ďakujeme veľmi pekne za postrehy. Už len to, že si SOZA vybrala taký kaliber – pána Lipu ako hovorcu preukazuje, že téme pripisuje veľmi veľký význam. Venoval sa ich zaujmu komunikovať, ale pravda je, že na nasich niekoľko listov a položených návrhov dohodnúť sa sme dostali ponuky na súdne a exekučné konanie. Nič viac. Bohužiaľ toto v prispevku neodznelo. Ďakujeme. Za vsetkych Martin Jurčo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud