One thought on “FABRIKA NA VÝHOVORKY

  1. Pred pár dňami v miestnej osade boli privolaný kukláči. Píšem to preto aby sa občania dozvedeli ako pristupuje k veciam starosta. V osade pribúdajú nové chatrče a s nimi aj nový obyvatelia z východu a rôznych častí Sk. Zákon o nelegálnej stavbe platí len pre jednu rodinu v miestnej osade alebo je to zaujatosť starostu? Rodina je dovolím si tvrdiť vzor pre osadníkov. Má problémy kvôli stavbe. Ostatné nelegálne čierne stavby sú povolené. Ľudia, ktorí v chatrčiach bývajú nemajú problém starosta ich v tom podporuje. Ľudia z východu a ďalších častí SK vykrádajú domy v obci slušným občanom nevedia spolu nažívat v jednej dedine.
    Kvôli čomu? Lebo starosta nerieši kto sa tam prisťahoval. Kde pribudli nové chatrče a kto v nich nažíva. Preto sa pýtam. Na nich sa vzťahuje aký zákon?
    Ďalšia otázka znie. Ako ide starosta obce riešiť ten to veľký problém? A aké riešenie navrhujú poslanci, ktorí sa zúčastňujú výhradne len vtedy na obecných zastupiteľstvách keď im to vyhovuje (keď im to nariadi starosta?) Jedna stavba vyrieši všetky problémy? Kde sú ostatné dôležitejšie problémy? Kedy sa mieni riešiť kriminalita v osade?
    Ľudia, ktorí tam nemajú bývať nie sú našimi občanmi obce, ale bývajú, stávajú, kradnú. Robia si čo chcú. Kto ich zastaví? Kde úraduje starosta? V našej obci istotne nie!!!
    Čo škola ktorú navštevujú naše deti, ktorá bola základom aj našim rodičom, čo bude s ňou? Zatvoríme dvere ako to vie starosta? Alebo sa začneme obhajovať klamstvami ako to vie najlepšie nás starosta? Je veľmi smutné, že sa urbár necháva ovplyvňovať starostom k zlým veciam. Kiež by zaujali postoj, aký im prináleží. Cez tie to všetky problémy a ešte ďalšie ktoré som nevyčítala sú ľudia ktorí zaujali správny postoj a zaslúžili by si naše Ďakujem. P. Jurčo. P. Vrbičan. Kiež by bolo viac ľudí v našej obci ako sú oni a vymenili by stoličku starostu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud